У громаді стартував проєкт "Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні", що реалізується Благодійною організацією "БТ "Мережа" м. Кривий Ріг. Проєкт надає допомогу людям, що постраждалих від війни, ВПО та ключовим групам населення в рамках національного проєкту WFP від ООН та проекту NFI від IOM. Про це повідомляє телеграм канал Моя Громада.
Основний формат роботи в Лозуватській громаді- виїздні прийоми мобільної медичної групи з надання послуг консультування особам з НІЗ, психічними проблемами та особам з інвалідністю.
Прийом ведуть лікар кардіолог та психолог😎
Точні графіки ще формуються, але маємо графік роботи для цього тижня:
☑️12.04.2023 с. Чкалівка - контактна особа Решотка Тетяна Григорівна- 0985398041
☑️13.04.2023 - с. Радіонівка- контактна особа Філоненко Лариса Михайлівна-0972478018
☑️14.04.2023 с. Грузьке -контактна особа Вікторцова Валентина Анатоліївна - 0954758816
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
0 Коментарі