"Лозуватська регата" очима учасників та гостей (ФОТО+ВІДЕО)Лозуватська громада гостинно запрошувала до села Данилівка (берег р.Інгулець, пляж) на «Лозуватську регату» і не даремно: свято вдалося за словами кожного хто це бачив!

Організатори з гордістю анонсували подію, як змагання за участі справжніх яхтсмайстрів олімпійського класу на вітрильних суднах! І справді, гості мали нагоду насолодитися неймовірною красою вітрильних суден та сфотографуватися з Олімпійським чемпіоном Ігорем Матвієнко. 

По обидва боки імпровізованої зони фестивалю можна було навчитися нового в майстер класах та взяти участь у спортивних змаганнях. І, звичайно ж, можна було подивитись святковий концерт, який був як завжди на висоті. Окрім того, була зона релаксу та фудкорд.

Також більше 100 гостей отримали сувенірні випуску газети "Лозуватська громада - вітати Вас рада" на крафтовому папері, які будуть згадкою на все життя.

   
Ось так прокоментував подію голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко.

 

 
Такі були емоції на місці...
Фото це і вище - Юни Кочубей

Нагадаємо, що захід відбувся за ініціативи Лозуватського сільського голови Віталія Яценка та за підтримки партнерів та спонсорів.

Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!

Дописати коментар

0 Коментарі