Анфісі Іванівні НЕЖИГАЙ – 9️⃣0️⃣ РОКІВ!Нежигай Анфіса Іванівна народилася 6 червня 1931 року в Курганській області, Макушинського району у багатодітній родині. У родині було п’ятеро дітей. Анфіса Іванівна була найменша у родині. Батьки займалися одноосібним господарством.

До війни закінчила 4 класи і допомагала батькам по господарством. 

Після війни у віці 15 років працювала у Владивостоці на підсобній роботі на будівництві. 

Саме там Анфіса Іванівна познайомилися з молодим солдатом Григорієм Андрійовичом, який в той час служив в будівельному батальйоні. 

В 1956 році вони одружилися, а в 1957 році у них народився син Сергій.

Після закінчення служби в армії 19 грудня 1959 року вони приїхали в Україну та поселилися в селі Лозуватка, де і почали будувати свою домівку. 

У 1968 році у них народилася донька Тетяна. 

Анфіса Іванівна весь час працювала в колгоспі «Шлях Леніна», «Інгулецький» та «Зарічний». Там вона працювала з телятами, а також працювала в саду.

В 1986 році вийшла на пенсію.

Анфіса Іванівна має чотирьох онуків, які завжди їй допомагають.
Сьогодні ювілярка живе з донькою Тетяною. Але дивлячись на поважний вік вона має гарну фізичну форму, прекрасну та світлу пам'ять. 

Анфіса Іванівна добра та привітна жінка, яка допомагає своїй доньці по господарству.

Зі святом ювілярку, за дорученням сільського голови, 7 червня 2021 року вітали голова Ради ветеранів Ольга ТИМОФІЄВА, заступник сільського голови Сергій ПОДВАЛЮК та перший заступник сільського голови Зоя ЗАГОРОДНІХ.

// за матеріалами Ольги Тимофієвої

Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!

Дописати коментар

0 Коментарі