На трасі Кропивницький-Кривий Ріг дорожники укладають верхній шар асфальту«Велике будівництво» на автошляхах Дніпропетровщини – у розпалі. У режимі 24/7 працює техніка і на трасі Н-23. Там оновлюють ділянку в 23,4 км – від Кривого Рогу до межі з Кіровоградською областю. Вже більше половини дороги – з вирівнюючим шаром асфальтобетону. Наразі ремонтники укладають верхній шар. 

«За програмою Президента України «Велике будівництво» в регіоні будують та реконструюють національні траси та дороги місцевого значення. Техніка щосили працює одночасно в різних куточках області. На ділянці Кривий Ріг-Кропивницький роботи – вперше за понад 60 років. Після завершення ремонту велике промислове місто з’єднає з межею з Кіровоградською областю якісна дорога».

Магістраль Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя ремонтують вперше в історії.

Дорожники працюють одночасно на різних точках ділянки у 23,4 км. Влаштовують вирівнюючий шар із крупнозернистого асфальтобетону, укріплюють шлаком узбіччя, встановлюють бордюри. Подекуди – видаляють чагарники. Нагадаю, що роботи розпочалися ще на початку липня.

Укладати новий асфальт почали з боку Кривого Рогу. Вже понад 2 км дороги – із верхнім шаром покриття.

Загалом в Україні – 48 тис км доріг загального користування державного значення. Із них 3 тис км – на Дніпропетровщині.
Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!

Дописати коментар

0 Коментарі