Криворізьке міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин, з 03 вересня 2020 року розпочиняється осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин на території Дніпропетровської області.
Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься в лісових та польових угіддях Криворізького району.
Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром 3х5 см із запахом мясо-кісткового борошна, у середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.
Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудників сказу та значно покращат епізоотичну ситуацію в регіоні.
Звертаємось до мешканців Криворізького району з проханням з порозумінням віднестись до даного заходу, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
0 Коментарі