На березі річки Інгулець в районі 2 кварталу небайдужі лозуватці облаштували ділянку та засипали її річковим піском. Ініціатором виступив місцевий бізнесмен Олександр Галетка.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigS7TRZ2Z9iQRsZ8TJXkKRekOZTqpDeCMKK3TDBVPOSG8ifrS_1FqsSPdDhLuKipqe7TfGYIL4eyuABcQJfxlcMwOl2rSWZX020LKFeTCc9YsmboKZkuW2JAY7enlhdmx-s2G6ZCyjvq8e/s700-rw/104354878_10220361473820531_5433851899699028802_o.jpg)
«Завезли пісок на пляж «Широка». Придбав його за свої кошти, розуміючи що ніхто більше не купить і не привезе. Влада не діє, і це сумно. Треба займатися благоустроєм нашої Лозоватки, але крім представників бізнесу, на жаль, це нікому не потрібно», - пояснив Олександр у коментарі Лозуватка Live.
Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
0 Коментарі