🚓 Як криворізьких водіїв "розводять" на позбавлення водійських правВідео шириться фейсбуком, а глядачі впізнали, наче б то, колись жительницю села Лозуватка.

Розвод полягає в наступному:

1) Вас зупиняють за підозрою в наркотичному чи алкогольному сп'янінні. Логічно, що коли Ви тверезі і не під кайфом, то Ви не згодні з цим.
2) Вам пропонують настуне: не проходити тест і згодитися з протоколом або пройти огляд/тест НЕ ЗАРАЗ, а впродовж двох годин.
3) Вони складають протокол, а Вам пропонують підвезти вже до суду результати огляду)

Але. Це все закінчиться для Вас штрафом та позбавленням водійських прав. Бо існує лише два варіанта: або Ви проходите драг-тест у поліції/в лікарні разом з поліцейськими, або Ви не проходите тест і згоджуєтесь з тим, що Ви п'яні 😊

Протокол складається лише не підставі тесту!

Детальніше в відео:З опису до відео:
В данній історії, хочемо розповісти про одного з КАДРІВ УПП в м.Кривому Розі - БЕССМЕРТНУ ВІКТОРІЮ ВІКТОРІВНУ. Родом з села Лозуватка, Криворізького району, Дніпропетровської області. Особа яка носячи форму поліцейського дозволяє собі вести, як "жучка" на районі, розмовляючи на "блатняку" з громадянами, яка використовує "мусорські заготовки" для того щоб виконати "норматив" по постановах, тощо

Позиція та думка автора відео може не співпадати з думкою авторів сайту.

Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!

Дописати коментар

0 Коментарі