Як створювали легендарну "кравчучку"
35 років тому київський інженер, працівник авіаційного заводу Олексій Сергєєв придумав складний візок на колесах, який назвали "кравчучкою"

Як з'явилася на світ легендарна кравчучка, чому її батько-засновник не став мільйонером і чим ще він намагався завоювати серця споживачів - в ретроспективі "Української правди" та адаптації Лозуватка Live.
Олексій Сергєєв  (на фото нижче) народився в 1933 році, в селищі Зерновий Ростовської області. Його сім'я переїхала в Донецьку область, де майбутній інженер з відзнакою закінчив україномовну школу. Після війни Сергєєви оселилися в Краснодарі.

Він один з тих, хто доклав руку до створення літаків Ан. Але відзначився все ж в проектуванні більш приземлених речей. В кінці 80-х він очолив відділ товарів народного споживання, створений на базі авіазаводу. Там разом з колегами розробив міні-пральну машину "Либідь", дитячу коляску "Мальвіна", гойдалки "Тік-так" і автопричіп "Дача".

 

Легенда свідчить: створити зручну візок на колесах змусило саме життя в 1983 році. Через хворого хребта Сергєєву не можна було піднімати тяжкості, але потрібно було якось відбудовувати будинок, перетягувати сотні кілограм матеріалів. До чужої допомоги Сергєєв вдаватися не став. Він звик все робити сам.

Взявши в руки лінійку, папір і олівець, конструктор спочатку накидав креслення майбутнього шедевра, а потім змайстрував прообраз кравчучки. Незважаючи на скромні габарити, вона могла витримати до сотні кілограм, що пізніше гідно оцінив підприємливий обиватель.

Своїм дітищем Сергєєв користувався кілька років, постійно вдосконалюючи конструкцію.

Детальніше - у відео.

Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!

Дописати коментар

0 Коментарі