З 18 марта, згідно з постановою КМУ, міжміські маршрути припинили перевезення пасажирів. В їх числі і маршрути №409 і №410, котрі також перестали їздити на час карантину.
Поки триває карантин було створено чат у Вайбері де можна скординуватись та знайти з ким доїхати в місто по ціні автобусу, або ж навпаки знайти попутників. Сьогодні ситуація критична, тому окрім самоорганізації інших варіантів доїхати до міста не маємо.
Як долучитись до чату? Перейти за посиланням: https://j.mp/lozo_go і Ви перейдете на сторінку чату Go Лозуватка!
Друзі, давайте будемо єдині в цій скрутній ситуації. Нам потрібно діяти разом! Окрім того, сподіваюсь на те, що ми всі розумімо, що виїзд в місто варто робити лише за безальтернативності (роботи).
Якщо ви відчуваєте симптоми застуди, самоізолюйтесь, та не підвергайте ризику оточуючих!
Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
0 Коментарі