![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNuQX6ELYyxJ2qJ1RXd9orbnPeBVXNbFUprzKnDKoQ7qVEZrU4AnIXL0wH2Wk2EgXwLQ2YNsAfopbV1PFY0umvyZI4FGRgmDqV4HasfrEDPMFMMr7wmD7SafmqR0sE_jg6L8QwB2WUFE7D/s640-rw/field-3130604_960_720+%25282%2529.jpg)
День працівників сільського господарства — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.
В селі Лозуватка в цьому році також відзначали свято, за традицією, в Будинку культури на 8 кварталі. Фотозвіт зі святкового концерту на сайті буде пізніше.
Ще раз зі святом, пані та панове!
Ви читаєте новини з телефону?
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
Додавайте Лозуватка Live в список читання в додатку Google.Новини!
0 Коментарі